IP kamery Foscam patria do generácie pokročilých, vysoko kvalitných sieťových kamier navrhnutých pre vzdialené monitorovanie, ktoré charakterizujú vlastnosti ako vysoký výkon, ľahkosť použitia a dostupnosť. Foscam vnútorné kamery FI8910W a FI8918W, rovnako ako vonkajšie bezdrôtové kamery FI8904W a FI8905W, sú navrhnuté pre doručenie obrazu a zvuku v reálnom čase priamo do Vášho počítača prostredníctvom lokálnej siete alebo internetu cez internetový prehliadač, smartphone alebo nahrávací softvér tretích spoločností (Blue Iris, WebcamXP, VLC, atď). Vďaka ich sebestačnosti a kompaktnému dizajnu Foscam bezdrôtové kamery umožňujú na diaľku monitorovať Váš domov, deti, či pracovné priestory, sklady, parkoviská.

Sme autorizovaný distribútor pre Slovenskú Republiku (od roku 2011) a všetky naše produkty sú zasielané priamo zo Slovenskej Republiky. Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás.

Foscam SK poskytuje bezplatnú po-predajnú podporu a záručný servis iba pre zákazníkov, ktorý si zakúpia výrobky priamo na našich web stránkach (adekvátne telefonická či mailová objednávka). Ak si zakúpite výrobky Foscam od iných zahraničných predajcov, prosím kontaktujte ich zákaznícky servis.

Zakúpením výrobku priamo od Foscam SK získavate nielen samotný výrobok, ale i službu s pridanou hodnotou vo forme zaslania výrobku zo skladu v Slovenkej Republike, kompletnú po-predajnú technickú podporu a záručný/pozáručný servis.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Váš Foscam SK tím.